DataWire auhinnamäng

Lisaks muudele väärtustele, on enda blogi boonuseks ka see, et kehtib reegel: "Oma tuba, oma luba". Ehk et ma võin kirjutada kõigest, millest hing ihaldab ja sealhulgas ei saa keegi keelata mulle näiteks reklaamitegemist. Kasvõi iseendale. :D
Lisaks blogimisele tegelen ma graafilise disaini ja fototöötlusega elukaaslasega kahe peale loodud ettevõttes DataWire OÜ. Selle postituse eesmärk ongi kõikidele giveaway-huvilistele teada anda, et meie facebook'i lehel toimub hetkel väike auhinnamäng. :)

DataWire OÜ auhinnamäng.


Süle- või lauaarvuti teeb imelikku häält, on muutunud aeglaseks või kuumeneb üle? Nüüd ongi just õige aeg võita endale tasuta arvutihooldus! Kui aga tehnikaalased auhinnad ei huvita, siis kinkekaardiga saab tasuda graafilise disaini või fototöötluse teenuste eest. Soovid kujundust oma visiitkaardile või tahad dekoreerida kodu kruusidega, millel on enda väljamõeldud tekstid? Plaanid hoopiski vanavanemaid üllatada, lastes neile olulise foto restaureerida ja värviliseks muuta? Kui õnn naeratab, saad juba peagi oma ideed realiseerida. :)

Võta auhinnamängust osa SIIN!

Nimekirja DataWire OÜ pakutavatest teenustest leiad aadressilt www.datawire.ee.

Kommentaare ei ole